Menu

Amazon Birebir Danışmanlık Hizmeti

Birebir Danışmanlık Hizmetini Nasıl Kullanırım?

Bu kursun amacı ihtiyaç duyduğunuz her durumda birebir anında çözüm merkezi sayesinde sorunlarınıza çözüm bulmaktır.

Kursu alarak Amazon’da ticarete başlamak için 4 Temel konuda sizlere deneyimlerimizden yola çıkarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  • ÜRÜN BULMA
  • ÜRÜN GELİŞTİRME
  • ÜRÜN TEDARİĞİ
  • ÜRÜN PAZARLAMA STRATEJİLERİ

Girişimcilere en önemli bu 4 konunun üzerinde zaman ve para kaybetmeden Amazon dükkanınızı aktif hale getirmeniz için danışmanlık veriyoruz.

Amazon’da ticarete başlamak için yazılı kaynaklarımız arasında hesapların açılması ve satıcı durumuna gelmeniz ile ilgili bir çok faydalı bilgi bulacaksınız. Hesapların açılması sürecinde bizlere istediğiniz zaman ulaşarak takıldığınız yerleri sorabileceksiniz.

Hesapların açılması ve satıcı konuma gelmenin Amazon Ticaretinin en basit tarafı olarak görmekteyiz. Bu hizmeti ücretsiz her ihtiyacı olana vermekteyiz.

Hesap açma ile ilgili konularda aynı şekilde 7/24 danışmanlık hizmeti vereceğiz. Fakat şunu bilmenizi isteriz ki bu işin sadece %1’lik kısmını kapsamaktadır. Amazon’da ticaret yapmak isteyen herkes bir şekilde bu hesapları açabilmektedir.

Bizim kuruluş amacımız hesap açtırmak değil size bu işin kilit noktalarını göstermek ve yanınız da durarak danışmanlık vermektir.

  • Amazon hesabınızı bu işi yapmaya başlamaya karar verdiğiniz de açmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun nedeni Amazon PRO hesabınızı açtığınızda Seller Support’dan satmak istediğini ürünle ilgili yasal prosedürleri hızlıca öğrenebiliriz. Aynı zamanda ürünü canlı olarak listeleyip satış ile ilgili ekstra durumlar oluşacak mı bunu da görebiliriz.

Kritik Nokta: Hesabınızı açtınız. 1 ay satış yapmadınız. O ay kesilen 39.90 USD Pro ücretini Amazondan geri isteyebilirsiniz.

  • Payoneer Hesabı Açma: Burada bu siteye üye olup hesap işlemlerini çok kolay yapabilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra mail ile resmi Bank Statement isteyerek Amazona göndereceğiz.

Kritik Nokta: İki hesap açılınca bu hesaplarını bir birine bağlayacaksınız. Bu süreç de size destek olacağız.

Dört Temel Başlığımızın Detayları :

  • ÜRÜN ARAMA: Ürün ararken size bakış açınızı değiştirmeniz için sürekli yanınızda olarak danışmanlık veriyoruz. Bu süreç de kullanacağımız sitelerdeki toolların nasıl kullanılacağı ile ilgili destek veriyoruz. Bu programlardaki verileri kullanarak kendi sisteminizi oturtmanıza yardımcı oluyoruz. Biz sizlere herkesin bildiği programlardaki ürünleri buldurup o ürünü satmayı değil o ürünün bir sonraki versiyonu için yorumlarımızı katarak size balık tutmayı öğretiyoruz. Bizlere göre Ünü Bulma sürecinde bu verdiğimiz danışmanlık hayati önem taşımaktadır.

Bulduğunuz ürün mutlaka Amazonda satılan bir üründür. Biz bu ürünü satan rakiplerinizden bir adım nasıl önde olacağınız ile ilgili destekler veriyoruz. Bu sayede çok fazla reklam bütçesi harcamadan ürünlerinizi satışına başlayabilirsiniz. Kötü yorum alma ile ilgili durumları minimuma indirebilirsiniz.

  • ÜRÜN GELİŞTİRME: Bu aşamada bulduğunuz ürünün eksilerini nasıl geliştirmeniz gerektiği ile ilgili mantığı öğretmekteyiz.

Satışına çıkmayı düşündüğünüz ürün ile ilgili Yasal prosedürleri ve süreçlerde karşılaşabileceğiniz zorluklar ile ilgili danışmanlık vermekteyiz. Bundle yapacağınız ürün kısmında sizi yönlendirmeler yaparak bir adım önde olmanız için kilit noktaları öğretiyoruz.

  • ÜRÜN TEDARİĞİ: Bu süreç de Çinli veya yerli üreticilerle pazarlık yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili sizlere destek veriyoruz. Kargo, Gümrük ve Paketleme ile ilgili süreçlerde deneyimlerimizi aktararak sorunsuz bir şekilde Amazon deposuna ürünlerin gönderilmesi ile ilgili yanınızda oluyoruz. Çin de bulunan iş ortaklarımız sayesinde numune ürün konusunda destek veriyoruz.

Hazırlanan ürünlerin yerinde kontrol edilmesi gereken durumlarda çalıştığımız firmalar ile kontaklarımızı kullanarak bu süreçleri sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlamak için destek veriyoruz.

  • ÜRÜN PAZARLAMA STRATEJİLERİ: Ürününüz satışa çıkmadan önce Listing ve Search Termlerinizle ilgili ciddi bir çalışma yapılması gerekiyor. Bu çalışmalar esnasında Listinginiz ile ilgili A’dan Z’ye size destek veriyoruz. Görsellerin hazırlanması ile ilgili profesyonel iş ortaklarımız sayesinde bir adım önde başlıyorsunuz. Listinginizi (Ürün listeleme) profesyonel pazarlama eğitimi veren kişiler tarafından oluşturmanıza destek oluyoruz. Rakip Keywordleri (Anahter kelime) kendi yöntemlerimizi size aktararak almanızı sağlıyoruz. Keyword optimizasyonu ile ilgili destek veriyoruz.

PPC ve diğer promosyonlarla ilgili en az maliyetle maksimum fayda sağlayabileceğiniz şekilde hareket etmeniz için anında destek veriyoruz.