Menu

Amazon Kursu Kayıt

AMAZON BİREBİR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


SİLVER

+ Sıfırdan Amazon’da Satış Eğitimi

+ Haftada 1 kere Canlı Eğitim Desteği (Soru-Cevap)

+ Mail ve Grup İçi Danışmanlık Desteği

+ Tedarikçi Görüşmelerinde Çözümler

+ Ürün Yorum Danışmanlık Desteği

 Ürün BSR ( Amazon SEO) Desteği

1.349 

Havale 1.000

Kredi Kartı 1.049


GOLD

Sınırlı Kontenjan!

Sıfırdan Amazon’da Satış Eğitimi

Haftada 1 kere Canlı Eğitim Desteği (Soru-Cevap)

Mail ve Grup İçi Danışmanlık Desteği

Özel Yazılımlarla Detaylı Ürün Analiz Raporu

Canlı Kişisel Danışmanlık Desteği

Anlaşmalı Kargo Servis Desteği

Tedarikçi Görüşmelerinde Çözümler

Ürün Mağaza (Listing) Optimizasyon Desteği

Anahtar Kelime (Keyword) Optimizasyon Desteği

Ürün Görselleri İle İlgili Danışmanlık Desteği

Ürün Yorum Danışmanlık Desteği

Ürün BSR ( Amazon SEO) Desteği

2.099 

Havale 1.500

Kredi Kartı 1.549


Bu hizmetler ve fiyat 1 ürün listeleme için geçerlidir. Bire bir danışmanlık süresi 4 aydır. Sonrasında soru cevap şeklinde destek verilmektedir. Ayrıca alınan hizmetin iadesi yoktur.

11 Responses to “Amazon Kursu Kayıt

 • Merhaba sayın yetkili,

  Kendi üretimimiz olan hakiki kuzu derisi ceketlerimizi Amazon sitesinde pazarlamak istiyorum. bu işin sadece amazonda bir mağaza açmakla olmayacağını ve ciddi bir çalışma gerektirdiğini biliyorum. Üretmiş olduğumuz deri ceketler kalite ve görselliği ile amazonda kısa sürede farkedileceginden hiç şüphem yok. Benim tek sorunum teknolojiyi kullanmak ile ilgili.tabiki sistem kuruldugu zaman bu isleri yönetmesi için bir kac eleman çalıştırmak gerekir. Ama hepsinden önemlisi elemanın yönettiği sisteme önce işverenin hakim olması gerekir diye düşünüyorum. Bu bağlamda sizden profosyonel destek almak istiyorum.amazonda mağaza açılışından ürün yüklenmesine kadar ve ürünün müşterinin eline ulaşmasına kadar. Ürün iade olacak ise yapmam gereken gerekli prosedorlere kadar sizden profosional destek almak istiyorum.. konu ile ilgili sizinle ciddi bir görüşme yapmak istiyorum. Benimle iletişime gecermisiniz .

  Saygılarımla

  Murat Şirin

  • Murat bey telefon ile detaylı bilgileri size aktardık kısmetse yerinizde de sizi ziyaret edip kurumsal hizmet vermeyi düşünüyoruz. Güzel bir görüşme olacağına inanıyoruz, ilginize teşekkürler.

  • bu işte beraber çalışabiliriz

 • İyi günler dilerim,

  Muğla Dalamanda ikamet etmekteyim. İş yerim takı bijuteri ve tasarım ürünler üzerinedir. Aynı zamanda tamamen el işçiliği ile ürettiğim ahşap ürünler satmaktayım. Farklı ağaçlardan elde ettiğim parçaları birleştirerek (patchwork) çalışmaları yapmaktayım. Bunlara örnek olarak çeşitli sehpalar,havlu tutucuları,peçetelik,klasik otomobil maketleri vs sayabiliriz.Bu ürünleri kendi e ticaret sitemde de satıyorum ancak Amazon gibi bir platformda yer alarak özellikle ahşap ürünlerimi pazarlamak istiyorum. Bu konuda sizlerden profesyonel destek almak ve bu platformda yer almak niyetindeyim. Konu ile ilgili benimle irtibata geçmenizi rica eder,iyilikler dilerim

 • Merhabalar Amazon’da satış yapmak istiyorum fakat nerden başlıyacağımı bilmiyorum rica etsem iletişime geçermisiniz ? 05303931280

 • Merhabalar ;
  Telefon numarası ve ofis adresiniz websitenizde bulunmuyor , kurumsal destek için görüşmek istiyorum. İletişime geçmenizi rica ederim.

 • Cemal Bey merhaba
  Yerli üretim malı fba ile yurtdışı piyasasına satmak istiyorum. Henüz şirketi kurmadım, maliyet araştırması içerisindeyim. Sizlerden profesyonel destek almak istiyorum.
  Biliyorsunuz Amazon artık Türkiye’de. Benim de yabancı dil konusunda sıkıntım var. Yabancı dil olmadan ürünlerimi pazarlanabilir miyim? Ve ya Amazon’un bu probleme karşı bir çözümü var mı ?

 • merhabalar, ben amazonda satis yapmak istiyorum, bunun icin de biraz teknik bilgiye ihtiyacim var. yardimci olabilir misiniz?

 • kursu almak istiyorum. nasıl yardımcı olabilirsiniz. watsapp üzerinden ön bilgilendirme yapabilirmisiniz. watsapp nom
  +4915210627878

 • Merhaba ben 6 ay önce. Amazon hesabı açtım ve dropshipping yaptım ve 2 hafta sonra hesabım suspend oldu ve bütün hevesim kırılıdı param çöpe gitti şimdi bi arkadaşımla beraber tekrar hesap açmak istiyoruz fba yapmak istiyoruz kendi imal ettiğimiz ürünü kendi ihracat yapan firmamız üzerinde amazona göndermek istiyoruz şimdi okuduğum yazılarda ürünü göndermeden ürünü mağazanızda listeleyin 1hafta bekleyin sizden evrak isteyebilirler ben kendi ürünümü faturalı bi şekilde gönderceğim halde bu sıkıntıyı yaşayacakmıyım bide ürünlere barkod gerekiyomu buda söylenmiş bu nasıl olucak bilmiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir