Menu

Amazon Kursu Sitemiz Açılmıştır!

Amazon Destekte Bire Bir Fark!

Merhaba arkadaşlar sitemizde de bahsettiğimiz üzere uzun süredir Amazon.com üzerinde aktif olarak satış yapan 4 kişilik bir ekibiz. Amazon geçmişimizde yaşadığımız iyi, kötü tecrübeleri ayıklayarak sizlere ön ayak olmak istiyor ve sizlere bire bir amazon desteği vermek istiyoruz.

Aldığımız bu kararda 4 kişinin de amazon tecrübesinden faydalanmış olacaksınız ve sizlere anlık olarak sürekli ve sınırsız olarak destek sağlayacağımızı söyleyebiliriz. Desteğimizi özel oluşturduğumuz platformlar üzerinden sizlere sağlamaktayız. 1- Kapalı Facebook Grubumuz Amazon Destek, 2- Facebook Özel Messenger Grubu sizlere bu 2 platform üzerinde her türlü amazon ile ilgili bilgileri sağlayacağız. Aklınıza gelen tüm sorulara cevap bulabileceğiniz ve sıfırdan ürününüzün satışına kadar ilgileneceğiz.

Ayrıca acil durumlarda ekibimizin acil telefon hattı ile de bize ulaşarak sesli desteğimizden de faydalanabileceksiniz. Sizde eğer ciddi rakamlar kazanmak istiyorsanız eğer, 4 kişiden oluşan danışmanlık hizmetimizi almanızı öneririz.

www.amazondestek.net

One Response to “Amazon Kursu Sitemiz Açılmıştır!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir